مطالب صفحه اینستاگرام

💎کوچینگ مشارکت با مراجعان در یک فرآیند تفکر برانگیز و خلاق است که آنها را الهام می بخشد تا پتانسیل شخصی و حرفه ای خود را به حداکثر برسانند.
۰

😊خرسند هستم از اینکه می توانم با انرژی مضاعف، در کنار یکایک مدیران، کارشناسان، تیم ها و افرادی باشم، که همیشه دغدغه رشد و بهتر شدن را برای خود و تیم خود داشته اند.
۰

✨کوچینگ اجرایی
می تواند برای مدیران در موارد ذیل بسیار موثر عمل نماید:
• توانایی تصمیم گیری و برنامه ریزی استراتژیک بهتر
• تغییر و در زمان بحران
• تاب آوری در شرایط سخت
• توانایی ایجاد انگیزه کامل در تیم ها و برقراری ارتباط موثر
• مدیریت استرس و تعارض
• بهبود تعادل کار/زندگی
• انتقال نقش موفق
• افزایش اعتماد به نفس، خودباوری و لذت

🎯کوچینگ با عملکرد بالا
باعث می شود، افراد، تیم ها، کسب و کارها و ... به بالاترین سطح از عملکرد خود برسند.
• خودآگاهی بیشتر و زمینه های شخصی و کاری
• تنظیم دقیق تر اقدامات جهت دریافت نتایج قوی تر.
• درک ارتباطات کاری، اجتماعی بالاتر جه تقویت آن
• کشف پتانسیل های شخصی و حرفه ای
• عملکرد بالا در تیم ها باتوجه به شناخت خود و ارتباطات آن
• بالا بردن قدرت کنترل و تحلیل موقعیت ها
• افزایش توانمندی و کنترل درونی و بیرونی در اجرای اقدامات
• نیاز سنجی های آموزش های مهارت محور

🌱برای همراهی شما با داشتن یک جلسه رایگان آمادگی خود را اعلام می دارم.🙏🏻

#کوچینگ #کوچینگ_اجرایی #کوچینگ_فردی#تیم_کوچینگ #عملکرد_بالا#coaching#بیزنس_کوچینگ #executivecoaching #executivecoach #highperformancecoach #teamcoaching #performance #performancecoach #pcc #professionalcoach #icf #internationalcoachingfederation
...

کوچینگ چیست ؟🔴

Partnering with clients in a thought-provoking and creative process that inspires them to maximize their personal and professional potential.
.
🔸همراهی مراجع در فرآیندی متفکرانه و خلاق به گونه ای که مراجعان را برای استفاده از بیشترین پتانسیل های فردی و حرفه ای برانگیزاند.
.
🔹این انیمیشن گویایی کل فرآیند کوچینگ می باشد که در ادامه توضیح خواهم داد:

🔻در هر جلسه کوچینگ موضوع توسط مراجع مطرح می گردد و شفافیت آن توسط کوچ چک می شود و در این مرحله مشخص خواهد شد که مراجع در چه نقطه ای است و به چه نقطه ای خواهد رفت می توان به تعبیری از آن به عنوان معیار موفقیت نام برد.( موضوع رد شدن از رودخانه توسط روباه)
.
🔺در ادامه راه هایی که مراجع جهت رسیدن به هدف از آن استفاده کرده است یا شکست ها و موفقیت آن چک خواهد شد.
.
( روباه می خواست مانند سه موجود دیگه که راه های خاص خود را برای عبور از رودخانه داشتند، از آن عبور کند و تجربه های شکست خود را در نداشتن باله برای شنا، بال برای پرواز، نداشتن توانایی استفاده از چوب مثل سگ آبی می دانست)
.
✅کوچ مثل یک آینه شما را با داشتن توانایی های خاص خودتان، به خودتان نشان می دهد و شما را در حل مسئله توانمند می داند و با سؤال‌های هوشمندانه به
اصل خودتان بر می گرداند.

( روباه خود را در آب دید و متوجه شد که نه ماهی است نه پرنده، نه سگ آبی ولی در ادامه نمی دانست چه کند، و تقاضای گفتن راه حل شد، کوچ به هیچ عنوان به او نگفت که چکار کند در حقیقت او را به فکر فرو برد تا توانایی های خود را به یاد بیاورد، دیدن و زکاوت )
.
🔸پیدا کردن راه حل و اقدام، آخرین مرحله است، البته کوچ تا زمان دستیابی به موفقیت در کنارتان خواهد ماند.

🔸جلسات کوچینگ ذهن شما را منظم تر، ارزش های شما را پر رنگ تر و اقدامات شما را پر قدرت تر خواهد کرد تا به بهترین تصمیمی که خاص خودتان است برسید و از آن خرسند باشید.

🔸در صورت تمایل جهت داشتن جلسات کوچینگ پیغام شما در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد و جلسه اول برای شما رایگان خواهد بود.

.
#coaching #leadershipcoach #executivecoach #performancecoach #How_coaching_work#amir_mortezaeifar_coach#coach #leadership #executive #performance #کوچینگ #کوچینگ_رهبری #کوچینگ_اجرایی #کوچینگ_عملکرد #جلسه_کوچینگ_رایگان #رایگان #internationalcoachingfederation #موفقیت #رهبری #مدیریت_اجرایی #
...

کوچینگ چگونه کار می کند ؟

مرحله اول - ملاقات
مسئله مراجع مطرح می شود تا کوچ بتواند با مهارت گوش شنوا موضوع را موشکافی کند و پس از شفاف شدن آن اقدامات لازم را به انجام برسانند.
.
مرحله دوم - چشم انداز
کوچ بر اساس خواسته مراجع برای رسیدن به یک هدف مشخص که توسط مراجع تعیین می شود، از ابزار های خود هدف مراجع را برای او واضح می کند.
.
مرحله سوم - نقشه
همانطوری که می دانیم برای رسیدن به هر هدف باید که نقشه راه وجود داشته باشد، این نقشه می تواند مسیر و موانع را در بر داشته باشد، که توسط مراجع به دلیل اینکه او به تمام آن ها آگاه است به کوچ گفته می شود و با تعامل با یکدیگر راه حل ها را بررسی می نمایند تا برای هر یک اقدامی را در نظر بگیرند.
.
مرحله چهارم - شروع سفر
کوچ با توجه به توانایی ها و ارزش های مراجع و ابزارهای که در دسترس دارد مراجع را در سپری کردن آن ها همراهی می کند و پس از گذراندن هر مرحله، او را برای مرحله بعد آگاه می سازد تا مراجع حرکت مسیر خود بتواند برنامه ریزی کند.
نکته : ممکن است مراجع برنامه ای را که برای رسیدن به بهترین خود در نظر داشته باشد، واقع بینانه نباشد، و مسائلی را در بین این سفر تجربه کند که ناخوشایند باشد، لذا کوچ در این فرآیند همراه اوست و مراقب است که آسیبی به مراجع نرسد، و پس از هر شکست علت شکست را با مراجعه چک می کند و مسیر واقع بینانه تری را برای حرکت در نظر می گیرند.
.
مرحله پنجم - موفقیت
مراجع به هدف خود دست پیدا کرده است و بهترین خود را در آن مسیر ساخته است.

در این مراحل همراه شما هستم تا به اهداف
ارزشمندتان دست پیدا کنید.
.
با ارسال پیام، می توانید جلسه رایگان اول را هماهنگ نمائید.
از لینک مشخص شده در صفحه می توانید به سایت برای دریافت جلسه و خدمات مرتبط آگاه شوید.
.
#coaching #leadershipcoach #executivecoach #performancecoach #How_coaching_work#amir_mortezaeifar_coach#coach #leadership #executive #performance #کوچینگ #کوچینگ_رهبری #کوچینگ_اجرایی #کوچینگ_عملکرد #جلسه_کوچینگ_رایگان #رایگان #internationalcoachingfederation #موفقیت #رهبری #مدیریت_اجرایی #
...

📈📝🎯💡
جهت در خواست جلسات کوچینگ برای بررسی و برگزاری یک جلسه رایگان، پیام خود رو ارسال نمایید.

🔹کوچینگ رهبری : جلسات کوچینگی با رهبرای سازمان ها در جهت شناخت نقاط قوت خود در رهبری و بالا بردن تعاملشان با افراد جهت رسیدن به اهدف جمعی و سازمانی
.
🔹کوچینگ اجرایی : جلسات کوچینگ مدیران به منظور بالا بردن توانمندی های خود جهت ارتقاء و کسب اهداف مورد نظر از لحاظ عملکردی، ارتباطی و فردی.
.
🔹کوچینگ عملکرد : بالا بردن عملکرد با توجه به شناخت نقاط قوت و آگاهی به نقاط ضعف در روابط اجتماعی، کاری و ...، کنترل هیجانات، هدف گذاری و دست یابی به آن، توسعه و شناخت فردی، مقابله با اهمال کاری و...

.
🔻جهت در خواست جلسات کوچینگ برای بررسی و برگزاری یک جلسه رایگان، پیام خود رو ارسال نمایید.
🔺لطفا جهت بررسی های بیشتر از لینک bio استفاده نمایید.

#کوچینگ_فردی #کوچینگ_توسعه_فردی #کوچینگ_کسب_و_کار #کوچینگ #کوچینگ_رهبری #کوچینگ_اجرایی #کوچینگ_زندگی #executivecoach #leadershipcoach #leadershipcoaching #performancecoach#coaching#coach#رایگان #جلسه_کوچینگ_رایگان #کوچینگ_رایگان
...

موفقیت یک برنامه ریزی ذهنی، می خواهد و انضباط فردی.
امیر مرتضایی فر | مشاور کسب و کار

#amirmortezaeifar #business #consulting #coach #success #مشاوره #مشاوره_کسب_و_کار #کوچینگ #کسب_و_کار
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.